אודות סטריידר

סטריידר הוקמה בשנת 2007 ברפיד סיטי ע”י ריאן מקפרלנד. מאז סטריידר מכרה למעלה מ-3 מיליון אופני איזון והרחיבה את הנוכחות שלה בעולם. לסטריידר העולמית יש כיום סוחרים ומפיצים מורשים ביותר מ-75 מדינות. אנו, חברת מיקרו ישראל בע”מ, גאים לייצג את סטריידר בישראל על מנת לספק את הטוב ביותר עבור הילדים שלנו.

ריאן מקפרלנד, המייסד של חברת סטריידר, לא התכוון לשנות את העולם. הוא רק רצה לחלוק את התשוקה שלו לאופניים ואופנועים עם בנו בן השנתיים.

הבעיה

ראיין היה קצת אובססיבי לתשוקה זו… עד כדי הוצאות של יותר מ-2,000 דולר על כלי רכב מסורתיים ללימוד נסיעה (צעצועים לרכיבה, תלת אופן, אופני גלגלי אימון ואפילו אופנוע מצויד בגלגלי אימון). עם זאת, כשראה את בנו הצעיר והלהוט מנסה לרכב על מוצרים אלו, הוא הבין שכולם גדולים מדי, כבדים מדי ומסובכים מדי. בנוסף, הם לא התמקדו במיומנות הבסיסית של שיווי משקל. הפתרון היה לחכות כמה שנים עד שהבן שלו יגדל או לבנות לו מכונה טובה יותר – אז הוא יצר את המכונה הטובה יותר!

ילדה רוכבת על אופני איזון
ילד מחזיק אופניים

הפתרון

ראיין מקפרלנד תכנן, עיצב, חתך, הלחים וייצר אופניים קטנים בגודל 12 אינץ’ עד שהגיע למה שיהפוך לאופני סטריידר הראשונים. הם היו קלי משקל, בגודל מושלם ואיפשרו לבנו להניח את שתי הרגליים על הקרקע. השליטה הכול כך טובה באופניים הקטנים חיזקה לבנו את הביטחון העצמי וקידמה את כישורי הרכיבה שלו במהירות.  ראיין הבין שלא רק בנו יכול להפיק תועלת מאופני האיזון שיצר – ילדים ברחבי העולם יכולים לחוות את אותה הצלחה, הרפתקה וחופש.
לכן הקים בשנת 2007 את סטריידר העולמית שהפכה במהרה לחברת אופני האיזון המובילה בעולם.

מאז שנת 2007 החברה התפתחה, המציאה דגמים חדשים והגדילה את קהל הלקוחות המסור של סטריידר. אנו בישראל גאים להיות חלק ממשפחת סטריידר העולמית ולהפיץ את המוצרים המדהימים של המותג החברתי: סטריידר העולמית מחזיקה בקרן Strider Rider ותורמת לה בכל שנה מהכנסותיה,על מנת לסייע לארגונים המעודדים רכיבה כאורח חיים.