מדוע אופני האיזון של סטריידר כ”כ מומלצים?

אופני איזון הם אופניים ללא גלגלי עזר וללא פדלים. אופני איזון מאפשרים לפעוטות וילדים קטנים ללמוד לרכוב על אופני שני גלגלים בקלות על ידי לימוד שיווי משקל תחילה ובכך המעבר לאופניים רגילים עם פדלים נעשה בטבעיות וללא מאמץ.

מדוע מומלץ להתחיל לרכוב בעזרת אופני איזון?

קל לשימוש:

לימוד רכיבה על אופניים כרוך באיזון ודיווש, אופני איזון מתמקדים רק בדבר אחד – איזון. מכיוון שאין לאופני האיזון דוושות, לילדים קל הרבה יותר להתחיל ללמוד עליהם.

עוזר להתפתחות ילדיכם: 

מלבד שיווי המשקל, בעזרת אופני האיזון ילדיכם יפתחו בנוסף גם את הכוח והקואורדינציה שלהם. עיצוב האופניים יעודד ילדיכם להשתמש בזרועותיהם ולהרים את רגליהם תוך כדי תנועה, מה שמשפר את המיומנויות המוטוריות והזריזות שלהם.

נוחות להורים:

אופני האיזון הם קומפקטיים וקלים להובלה, תוכלו בקלות להכניס אותם למושב האחורי של המכונית או לשאת אותם הביתה במידה וילדכם מתעייף.

התחלה בטוחה יותר:

לאופני האיזון של סטריידר יש מושבים קרובים יותר לקרקע, מה שמפחית את הסיכון לפציעה מנפילות. מכיוון שאופני האיזון מסתמכים על דחיפה עם הרגליים, המהירות נשארת ניתנת לניהול ומונעת התרסקות במהירות גבוהה.

דילוג על גלגלי עזר:

אופני איזון מבטלים את הצורך בגלגלי העזר. ברגע שילדכם ילמדו לאזן, הם יכולים לעבור בצורה חלקה לאופניים רגילים ללא סיוע נוסף. הם ירכבו בביטחון עם “הילדים הגדולים” תוך זמן קצר!

למה דווקא סטריידר?

סטריידר הוקמה בשנת 2007 ברפיד סיטי ע”י ריאן מקפרלנד, מאז סטריידר מכרה למעלה מ-3 מיליון אופני איזון והרחיבה את הנוכחות שלה בעולם. לסטריידר העולמית יש כיום סוחרים ומפיצים מורשים ביותר מ-75 מדינות.

ראיין מקפרלנד המייסד של סטריידר תכנן, עיצב, חתך, הלחים וייצר אופניים קטנים בגודל 12 אינץ’ עבור בנו הקטן, עד שהגיע למה שיהפוך לאופני סטריידר הראשונים. ראיין הבין שלא רק בנו יכול להפיק תועלת מאופני האיזון שיצר – ילדים ברחבי העולם יכולים לחוות את אותה הצלחה, הרפתקה וחופש.
לכן הקים בשנת 2007 את סטריידר העולמית שהפכה במהרה לחברת אופני האיזון המובילה בעולם.

קלות משקל 🪶:

בסטריידר אנחנו יודעים את היתרון שיש אופניים קלי משקל לא רק לילד הרוכב עליהם, אלא גם לנו ההורים שצריכים לשאת אותם! זו הסיבה שאנחנו מייצרים את הצמיגים שלנו מפולימר מוקצף EVA קל משקל, לדגם סטריידר 12 ספורט שלדת אופניים עשויה פלדה ולכן האופניים שוקלים 3 ק”ג ואילו לדגם סטריידר 12 פרו שלדה עשויה אלומינים והאופניים שוקלים 2.6 ק”ג מה שהופך את האופניים לקלים מספיק כדי שילדיכם יוכלו להתמודד איתם ועם זאת האופניים חזקים מספיק כדי לעמוד בכל באתגרי הרכיבה שתציבו להם!

גלגלי EVA:

אין צורך בתחזוקת צמיגים – כפי שהוזכר בפסקה למעלה, הצמיגים ב-Strider 12 sport עשויים מחומר EVA. לא רק שזה עוזר לשמור על האופניים קלים, אלא שהם גם נועדו להבטיח שלעולם לא תצטרכו לבזבז זמן בתיקון פנצ’ר בגלגל. 🔧

כוונון מהיר וקל: 

בסטריידר אנחנו יודע שלדיכם הולכים לגדול כהרף עין, בגלל זה דגמי סטריידר הם דגמים שילוו אתכם שנים קדימה, באמצעות המושב והכידון המתכווננים בקלות תוכלו להתאים את האופניים בהתאם להתפתחות ילדיכם.
דגמי סטריידר 12 ספורט ופרו עם בסיס נדנדה- מתאימים החל מגיל 6 חודשים ועד גיל 5.
דגמי סטריידר 12 ספורט ופרו- מתאימים עבור גילאי 1.5-5.
דגם סטריידר 14 ספורט- מתאים עבור גילאי 3-7 🚴🏾‍♀️.

קודם כל הילדים ! :

כל דגמי סטריידר נבנו 100% מתוך מחשבה על הילדים, זו הסיבה שהדגמים השונים כוללים מושב מרופד ארגונומי וכידון אחיזה מותאם לנוחות ילדכם, כמו גם משענת רגליים מובנית כדי לעזור לילדכם להניח את כפות הרגלים הקטנות שלהם תוך כדי לימוד שיווי משקל. 

בודק...